Series
Ratings
37
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0