Series
Ratings
11
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5