Series
Ratings
28
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Bridal MaskRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0