Series
Ratings
71- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.5