Series
Ratings
43
Kamisama KissRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0- Love NaggersRated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0