Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 0.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.5
PaycheckRated ★ 2.0