Series
Ratings
117
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 5.0