Series
Ratings
82
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.0- What is MomRated ★ 3.0
- Pippi LongstockingRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- Cutie PieRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0