Titles you rated
Fashion KingRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0