Series
Ratings
71- Little WomenRated ★ 4.0
- 90 Days, Time to LoveRated ★ 3.0
Daddy FishRated ★ 4.0
Bad FamilyRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Dear HeavenRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0