Series
Ratings
289- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
- Missing YouRated ★ 2.5
- The Perfect CoupleRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5- Dead to Me Season 3Rated ★ 3.0
- Dead to Me Season 2Rated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.5- Grey's Anatomy Season 19Rated ★ 3.0
- Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 2.5
- A Storm for ChristmasRated ★ 3.0
- JinnRated ★ 1.5
- Generation 56KRated ★ 3.0
- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5- High WaterRated ★ 3.0