Series
Ratings
85
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 1.5- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0