Movies
Ratings
727
The MayorRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0