Series
Ratings
57- Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
- You Season 4Rated ★ 1.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5- The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
- Pretend It's a CityRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0- Younger Season 7Rated ★ 2.5
Wonders of the Solar SystemRated ★ 4.5- YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- HomemadeRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5