Series
Ratings
83
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.5
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Gen V Season 2Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0