Series
Ratings
409- Hyper KnifeRated ★ 1.0
- Nine PuzzleRated ★ 1.0
- Uncle SamshikRated ★ 1.5
- HonourRated ★ 2.0
- The Art of SarahRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 2.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- My First First LoveRated ★ 2.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Love ScoutRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 0.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
- The Good Bad MotherRated ★ 2.0
- NewtopiaRated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 3.5