Series
Ratings
239
The Morning Show Season 4Rated ★ 3.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0- Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
- Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0- You Season 4Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0