Movies
Ratings
66
The Skin I Live InRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5- The Great FloodRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.0- Bring Her BackRated ★ 3.5