Series
Ratings
121
Incomplete LifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.0- The Silent SeaRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0