Series
Ratings
394- The Wanted DetectiveRated ★ 4.0
- Coroner's DiaryRated ★ 4.0
- The Princess RoyalRated ★ 4.0
- A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
- Melody of Golden AgeRated ★ 4.0
Naked FiremanRated ★ 3.0- Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
- Romance on the FarmRated ★ 3.5
- DoppelgangerRated ★ 3.0
- An Ancient Love SongRated ★ 3.5
- Money is ComingRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5- Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
- I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
- Good BoyRated ★ 2.0
- Dawn Amidst Hidden CloudsRated ★ 3.0
- Are You The OneRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5