Movies
Ratings
1658
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- 4PMRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5