Series
Ratings
30
Black BirdRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0