Series
Ratings
59
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 1.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0