Series
Ratings
66
JinRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 2.5- Burn the House DownRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 4.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 1.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.5