Series
Ratings
15
My MisterRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5