Series
Ratings
148
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 1.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0