Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0- Partly CloudyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0- Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5- Prayers for BobbyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0