Series
Ratings
80- Three-BodyRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0- Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
Sweet Blue FlowersRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5