Series
Ratings
147- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 2.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.5
- Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
- Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
Polar Bear CafeRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 2.5- Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0