Series
Ratings
21- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- Criminal Minds: EvolutionRated ★ 3.5
- Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal Minds Season 13Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0