Series
Ratings
101
Mr. BeanRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hanoi BrideRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.0
Into the SunRated ★ 3.5- Over the RainbowRated ★ 2.5
Hello, God!Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- SangdoRated ★ 2.5
- TomatoRated ★ 3.0
- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0