Series
Ratings
33
Innocent DefendantRated ★ 2.5
ConnectionRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The OARated ★ 4.5
- The OARated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
- I Am SoloRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- High School Mystery ClubRated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
- White ChristmasRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5