Series
Ratings
109
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 4.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.0
MineRated ★ 5.0- The Fishermen and the City 3Rated ★ 4.0

The Fishermen and the CityRated ★ 1.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Hymn of DeathRated ★ 3.0
- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
VIPRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0