Series
Ratings
134
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
Domestic GirlfriendRated ★ 2.0
DATE A LIVERated ★ 1.0
My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SeirenRated ★ 3.5
Tsuki ga KireiRated ★ 2.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.0
- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Talentless NanaRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5