Series
Ratings
58- UzumakiRated ★ 2.5
- The Murky StreamRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Black BulletRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 3.5
Fairy TailRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 3.5
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 3.0
Golden TImeRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 4.5