Movies
Ratings
1438
Past LivesRated ★ 3.0- Mysteries of the Terracotta WarriorsRated ★ 2.0
- ChevalierRated ★ 2.0
- WonderlandRated ★ 2.5
- Mission: CrossRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5- The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
- 4: Clean IslandRated ★ 3.5
- Persona: SulliRated ★ 3.5
- The KitchenRated ★ 0.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Artemis FowlRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0