Series
Ratings
18
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5