Series
Ratings
18
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
BLOOD-CRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.5
Somali and the Forest SpiritRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Guilty CrownRated ★ 3.0
To the Abandoned Sacred BeastsRated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
KemonozumeRated ★ 4.5
Deadman WonderlandRated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 2.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
PetRated ★ 4.0