Movies
Ratings
304
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0- ActressesRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 1.0
Man on FireRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0