Series
Ratings
106
REBORN!Rated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
- The DinosaursRated ★ 4.5
- The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
- The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5- Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5