Movies
Ratings
323
Grown UpsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 1.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0