Series
Ratings
34
5th RepublicRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Revolutionary LoveRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.5