Series
Ratings
83
GoblinRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Z NationRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0