Series
Ratings
57
Another Miss OhRated ★ 5.0- MisaengmulRated ★ 5.0
- White ChristmasRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5