Series
Ratings
43
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0- Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Giant Peng TVRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- How Do You Play?Rated ★ 0.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5

The ClubhouseRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0- 푸른 파도Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0