Series
Ratings
29
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- Tears in the AmazonRated ★ 5.0

Graceful FamilyRated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5