Series
Ratings
16
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
Goodbye to GoodbyeRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0