Series
Ratings
229
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5- ObliteratedRated ★ 2.5
- The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- Family PlanRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Day of the JackalRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
- The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0