Series
Ratings
43
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Magic Knight RayearthRated ★ 3.5
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0- Dragon's DogmaRated ★ 3.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
ときめきトゥナイトRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
The Beast Player ErinRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0