Series
Ratings
44- AdolescenceRated ★ 4.0
- Beyond GoodbyeRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 5.0- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Short ProgramRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sensuikan Cappellini-gou no boukenRated ★ 5.0
Tonari no ChikaraRated ★ 1.0
ZenkamonoRated ★ 5.0- Yasashii Ongaku: Tears in Heaven Tengoku no Kimi heRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Men's KouRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0- Kono Hatsukoi wa Fiction desuRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Renai MangakaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0